Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi malou a velkou gumičkou?

Kromě množství látky žádný. Obvod gumičky je stejný u normální, i mini velikosti. 

 

Jaký je rozdíl mezi saténem a hedvábím?

Rozdíl mezi saténem a umělým hedvábím, který máme na e-shopu my, je rozdílný jen ve zpracování tkaniny. Složení zůstává ve většině případů stejné (97% polyester, 3% elastan). Umělé hedvábí má mnoho podob a vyznačuje se hlavně svojí pevností a nekonečným počtem vzorů.

 

V případě pravého-přírodního hedvábí, je vlákno jemnější, náchylnější k poškození. Materiál je mnohonásobně dražší, protože se získává z bourců morušových - speciálních housenek, které jsou pěstovány záměrně pro získávání vlákna pro výrobu látky. 

 

Opravdu drží vaše gumičky ve vlasech?

První gumičku jsem původně ušila pro moje husté a dlouhé vlasy, které mi nedržely v žádném účesu ani v případě použití více gumiček. Byla jsem nadšená z toho, co dokáže kvalitní materiál a česká pruženka, která drží jak přibitá! 

 

Glowly drží ve vlasech celý den, přesvědčit se o tom můžete třeba i v  recenzích od našich zákaznic. 

 

Nevím jaká barva se hodí k mým vláskům, dokážete mi poradit?

Ohledně barev by vás mohly usměrnit naše videa na Tiktoku, kde jsme se tomuto tématu věnovaly. Pokud si ale chcete nechat poradit, obraťte se nás na instagramu.

 

Potřebovala bych užší/širší obvod, šlo by to?

Ano! Ke každé zákaznici přistupujeme individuálně, a tak pokud máte speciální požadavek na úpravu gumičky, neváhejte nám pro připsat do poznámky u objednávky, nebo nás přímo kontaktovat třeba na instagramu ve zprávách. 

 

Je možné zboží vrátit, pokud mi nebude vyhovovat?

Samozřejmě, na výměnu máte ze zákona 14 dní od převzetí zboží.Zpět do obchodu