O nás

Kdo jsme?

Malá rodinná šicí dílna z Brna. Dvoučlenný tým, který se skládá z cílevědomých a tak trochu praštěných ženských. Máma & dcera, které spolu tvoří nevídané duo.  

 

Máma

Ta starší z nás šije od svého dětství a to ještě pořád na té stejné Veritasce, kterou dostala ve svých čtrnácti letech k narozeninám.

 

Vlastně šije celý svůj život, a to obvzlášť pro miminka. Má dlouholeté zkušenosti, a proto si vzala na starost dohled na kvalitu materiálů a ušitých výrobků. U toho skvěle zvládá i funkci navlékání nití na šicím stroji, a čeho nekontrolovatelně chrlí kreativní nápady, které Glowly posouvají kupředu. 

 

Denča

Ta mladší z nás se naučila šít na začátku roku 2021. Do té doby cestovala a věnovala se grafice a designu, ale skrz celou korona situaci se musela přizpůsobit a změnit obor. 

Momentálně tedy přepíná profese a je zrovna tam, kde ji je potřeba. Má na starost šití scrunchies, vizuály a sociální sítě včetně komunikace s Vámi, nejlepšími zákazníky. 

Trpělivě naslouchá/doplňuje bláznivé nápady, které pak realizuje. 

 

latkova_celenka_glowly

mamiadeny

 

Jaké jsou naše hodnoty?

Klademe důraz na kvalitu výrobků a na každý detail při jeho zpracování.


Slow fashion / Pomalá móda - U všech našich výrobků budete přesně vědět, kdo za nimi stojí. Kdo vaše oblečení/doplněk ušil. Že za ni dostali spravedlivou odměnu a pracuje v bezpečných podmínkách.

 

Vsázíme na jedinečnost, kvalitu a trvanlivost produktů. 

 

Pokud je to možné, využíváme materiály od lokálních/českých výrobců. 

 

Respektujeme přírodu a životní prostředí, a tak děláme vše pro to, aby z našeho působení nevznikal žádný přebytečný odpad. A máme ekologické balení!

 

Individuální přístup ke každému z vás. Záleží nám na tom, abyste byli maximálně spokojeni.

 

satenova_gumicka_do_vlasu
 

Proč Glowly? 

Anglické slovo glow je pro nás úzce spojené s člověkem, který je šťastný a vyzařuje z něj pozitivní energie a zdravé sebevědomí.

 

Doslovný překlad slova Glow je záře a nebo silný pocit ve smyslu nadšení. Glow up je zase překládáno jako neuvěřitelná proměna.Glowly je složení všech těchto významů.Je pro nás prioritou šít jedinečné a kvalitní věci, které budou jejich majitelky milovat a bude to přesně ten kousek v šatníku, na který nedají dopustit.

 

A když si ho oblečou, budou zářit na desítky metrů, protože se v něm budou cítit skvěle a sebevědomě.

 

Chceme našim zákazníkům dát vždycky něco víc, než co očekávají.Je čas zazářit!

 

celenka_do_vlasu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení