O nás

Kdo jsme?

Malá rodinná šicí dílna z Brna. Dvoučlenný tým, který se skládá z cílevědomých a tak trochu praštěných ženských. Máma & dcera, které spolu tvoří nevídané duo.  

 

Máma

Ta starší z nás šije od svého dětství a to ještě pořád na té stejné Veritasce, kterou dostala ve svých čtrnácti letech k narozeninám.

 

Vlastně šije celý svůj život, a to obvzlášť pro miminka. Má dlouholeté zkušenosti, a proto si vzala na starost dohled na kvalitu materiálů a ušitých výrobků. U toho skvěle zvládá i funkci navlékání nití na šicím stroji, a čeho nekontrolovatelně chrlí kreativní nápady, které Glowly posouvají kupředu. 

 

Denča

Ta mladší z nás se naučila šít na začátku roku 2021. Do té doby cestovala a věnovala se grafice a designu, ale skrz celou korona situaci se musela přizpůsobit a změnit obor. 

Momentálně tedy přepíná profese a je zrovna tam, kde ji je potřeba. Má na starost šití scrunchies, vizuály a sociální sítě včetně komunikace s Vámi, nejlepšími zákazníky. 

Trpělivě naslouchá/doplňuje bláznivé nápady, které pak realizuje. 

 

latkova_celenka_glowly

mamiadeny

 

Jaké jsou naše hodnoty?

Klademe důraz na kvalitu výrobků a na každý detail při jeho zpracování.


Slow fashion / Pomalá móda - U všech našich výrobků budete přesně vědět, kdo za nimi stojí. Kdo vaše oblečení/doplněk ušil. Že za ni dostali spravedlivou odměnu a pracuje v bezpečných podmínkách.

 

Vsázíme na jedinečnost, kvalitu a trvanlivost produktů. 

 

Pokud je to možné, využíváme materiály od lokálních/českých výrobců. 

 

Respektujeme přírodu a životní prostředí, a tak děláme vše pro to, aby z našeho působení nevznikal žádný přebytečný odpad. A máme ekologické balení!

 

Individuální přístup ke každému z vás. Záleží nám na tom, abyste byli maximálně spokojeni.

 

satenova_gumicka_do_vlasu
 

Proč Glowly? 

Anglické slovo glow je pro nás úzce spojené s člověkem, který je šťastný a vyzařuje z něj pozitivní energie a zdravé sebevědomí.

 

Doslovný překlad slova Glow je záře a nebo silný pocit ve smyslu nadšení. Glow up je zase překládáno jako neuvěřitelná proměna.Glowly je složení všech těchto významů.Je pro nás prioritou šít jedinečné a kvalitní věci, které budou jejich majitelky milovat a bude to přesně ten kousek v šatníku, na který nedají dopustit.

 

A když si ho oblečou, budou zářit na desítky metrů, protože se v něm budou cítit skvěle a sebevědomě.

 

Chceme našim zákazníkům dát vždycky něco víc, než co očekávají.Je čas zazářit!

 

celenka_do_vlasu

Zpět do obchodu